Pliki do pobrania / publikacje:

Realizacje za lata 2005-2011
Zawiera listę najważniejszych prac zrealizowanych w latach 2005-2011pobierz

Realizacje za lata 2012-2016
Zawiera listę najważniejszych prac zrealizowanych w latach 2012-2016pobierz

Kontakt

 

CBKK S.A.
42-600 
TARNOWSKIE GÓRY
ul. OPOLSKA 23 

tel. +48 32 285 46 21
fax +48 32 285 26 37
cbkk@cbkk.com.pl


Prezes Zarządu 
Tadeusz Grucza
Tel: +48 32 285 40 19
 tgrucza@cbkk.com.pl

Członek Zarządu 
Hubert Smorąg
Tel: +48 509 955 814
 smorag@cbkk.com.pl

Główny Księgowy 
Teresa Topór
Tel: +48 519 077 252
topor@cbkk.com.pl

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością 
Roman Trykowski
Tel: +48 519 077 262
trykowski@cbkk.com.pl

 

Zakład Kotłów
Ryszard Gwiazdowicz
tel: +48 519 077 214
gwiazdowicz@cbkk.com.pl

Zakład Palenisk i Urządzeń Kotłowych
Marcin Hermasz
Tel: +48 519 077 226
hermasz@cbkk.com.pl

Zakład 
Konstrukcji Stalowych, Obmurza i Izolacji

Ewa Ożdżyńska
Tel: +48 519 077 233
ozdzynska@cbkk.com.pl

Zakład 
Automatyki i Sterowania

Tadeusz Sokala
Tel: +48 519 077 239
sokala@cbkk.com.pl

Zakład Wymienników Ciepła, Urządzeń Energetycznych i Uzdatniania Wody
Marian Bonk
Tel: +48 519 077 245
bonk@cbkk.com.pl

 



Wyświetl większą mapę